Editör'ün notu

Merhaba arkadaşlar,

Dosya konusu üzerinde henüz karar verememişken İletişim 1. sınıf öğrencilerinin 3. Köprü  tartışmaları üzerine hazırladıkları haberler elimize ulaştı. Biz de konuyu biraz daha derinleştirip keyifli bir haber hazırladık. Henüz adı belli olmayan 3. Köprü için siz ne düşünüyorsunuz?

Bu sayıda kampus sayfalarında ilginç bir soru ortaya attık: Okulda LGBTT Kulübü olsaydı  nasıl olurdu? Her yıl en az bir kazaya sebep olan trafik ışıklarını  da unutmadık. Işıkların yerini değiştirmeden önce okulumuzun kapalı olan beş kapısından birini daha açsak nasıl olur acaba?

Haftalık burç yorumlarını, son dakika haberlerini, yeni çıkan dergi kapaklarını heyecanla beklediğimiz Zaytung editörleriyle bir röportaj yaptık. Kim bu
adamlar?


Hıdrellezi kutlamak için okulun ortasına koca bir ateş yakıp üzerinden atlayamasak, gül dalına dileklerimizi asıp güneş doğmadan denize atamasak bile baharın gelişini Ahırkapı ve Edirne’den sizlere aktardık.

Kitap sayfasında geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Turhan Selçuk ve Abdülcanbaz’ını ele aldık. Spor sayfasında ise Formula 1 Türkiye Grand Prix’sini işledik.

Vee yolun sonuna geldik. Bu yıl Detay’ı çıkaran yazı işleri kadrosu olarak bizler yaklaşık 1 ay sonra mezun oluyoruz. Yeni gelecek arkadaşlara selam eder, hepinize iyi tatiller dileriz.

Pınar Yurtsever